Drobečková navigace

Úvod > Dveře

Dveře

Jsme obchodnim partnerem Internorm od roku 2005.


 • Vstupní dveře

  Přímé setkání s domem jsou vaše vchodové dveře.

  Vchodové dveře od Internormu splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost a výborně izolují.

  Nabízíme hliníkové a dřevohliníkové vchodové dveře. Pro vyšší komfort si můžete volit

  Elektromotorické ovládání pomocí otisku prstu či klávesnice pro zadávání kódu, design vlastních křídel, nadsvětlíky, boční díly, madla, kliky. Nabídka je neomezená.

  Dřevohliníkové vchodové dveře

  Moderní design skloubený s vynikajícími vlastnostmi to je unikátní spojení výhod dvou materiálů, hliníku na venkovní straně a dřeva na straně vnitřní.

  Hliníkové opláštění výborně chrání před povětrnostními vlivy. Dřevohliníkové dveře jsou s prakticky neomezenou životností. Díky spojení dřeva, hliníku a termopěny lze očekávat reprezentativní vzhled, bezpečnost a dostatečnou tepelnou izolaci. Jsou vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy. Pokud se rozhodujete, zda dveře s výřezem či bez něj, nabízíme různé modely a provedení.

  Hliníkové vchodové dveře

  Hliníkové vchodové dveře mají vedle elegantního a hodnotného vzhledu, obzvlášť dlouhou životnost, snadnou údržbu, spolehlivě odolávají častému a výraznému namáhání. Vybírat můžete z velké řady možností provedení a barev, dle vašich představ. Rozhodněte, zda mají mít skleněný výřez nebo kompaktní křídlo.

  Zobrazit více

  dveře
 • Zdvižné posuvné dveře

  Svoboda bez omezení

  Moderní skleněná architektura probouzí zcela nové pocity. Stěny mizí jako mávnutím kouzelného proutku a interiér domu se propojuje s okolní přírodou. Internorm nabízí vedle pevného zasklení a zdvižněposuvných dveří z plastu, plasthliníku a dřevohliníku také zasklení velkých rozměrů jako Panorama HX 300.

  Prosvětlené prostory vytvářejí vhodné prostředí pro Vás i Vaši rodinu. Velké prosklené plochy rozšiřují obytný prostor za jeho reálné hranice. Vytvářejí nový, nijak neomezený zážitek z prostoru a zároveň umožňují ničím nenarušovaný výhled ven.

  Díky oknům bez rámů, pevnému zasklení, celoproskleným rohům, velkorysým zdvižněposuvným dveřím, panoramatickým oknům a speciálním řešením může Internorm nabídnout inovativní řešení pro moderní skleněnou architekturu. Kombinací těchto řešení můžete realizovat své představy o maximální otevřenosti.

  Internorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-053Internorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-054.jpgInternorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-055.jpgInternorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-056.jpg

 • Interiérové dveře

  Dveře dělají domov

  Máme dveře pro každý vkus. jejich výběr je důležitým rozhodnutím, který ovlivní vzhled interiéru.

  Vybírat můžete dveře do různých interiérů, můžete si zvolit design dveří, povrchovou úpravu, barvu, typ prosklení, typ otevírání.

  Povrch dveří může být klasický dýhovaný, lakovaný, potažený fólií , různými typy odolného laminátu v široké nabídce barev a designů včetně 3D povrchu s dokonalou iluzí dřevěného povrchu.

  V naší nabídce interiérových dveří naleznete dveře klasické otočné nebo posuvné, i bezfalcové.

  Dveře Sande, z lásky ke dřevu a životu

  Sande

  Interiérové dveře sande jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a vyznačují se elegantním provedením. Při výrobě usilujeme o ododržování globálních zásad ochrany životního prostředí. Praktické, estetické a ekologické výrobky představují kombinaci nejmodernějších technologií a řemeselné zručnosti, která si klade za cíl vytvořit útulný domov.

  Nabízíme dveře v několika modelových řadách, v různých povrchových úpravách a provedeních.

  Široká škála značky SANDE nabízí moderní nebo tradiční, reprezentativní a praktické modely. Značka SANDE je otevřená Vašim požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci, funkčnost a bezpečnost. SANDE dveře v dýhovaném provedení jsou originálem. Tuto jedinečnost jsme přenesli také do umělých materiálů (CPL a fólie). Mají mimo jiné povrch CPL melamin, povrch s hlubokou 3D strukturou.

  Katalogy Sande ke stažení

  Dveře Dextura, dveře pro Vás

  dextura

  Dveře značky Dextura jsou v Evropě synonymem kvality. Dextura je bílý lak. Přesně řečeno Superlak EPC. Lak šetrný k životnímu prostředí, bez rozpouštědel a bez emisí při výrobě.

  Na dveře je nanesen Superlak EPC, který byl původně vyvinut pro automobilový a letecký průmysl. Je velmi  odolný proti mechanickému poškození. Nevadí mu  nárazy ani škrábání klíči. Na barevnou stálost laku bílých dveří DEXTÜRA je poskytována záruka 10 let.

  Ať jsou prosklené nebo mají frézování, vždy jsou elegantní a působí neuvěřitelně čistým dojmem. Interiér prosvětlí, sjednotí a vytvoří s téměř každou podlahou dokonalý celek. Všechny dveřní modely od Dextüra se nechají mezi sebou kombinovat.

  Katalogy Dextura ke stažení: