Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Dveře

Dveře

Stylové domovní dveře zaujmou svou elegancí

Domovní dveře Internorm vyrobíme na míru přesně tak, jak si je budete přát. Proto jsou každé naše dveře unikát. Vyberete si z pěti systémů celohliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří o mnoha modelech. Domovní dveře si díky tomu vytvoříte přesně tak, jak se vám budou líbit.

Na kvalitní zpracování a montáž bezpečnostních závor klademe velký důraz, přestože nejde o klasické bezpečnostní dveře. Přesto díky kvalitnímu systému závorování obdržely atestaci stupně RC2, což značí vynikající ochranu před vloupáním.


 • Vstupní dveře

  Vchodové dveře Internorm jsou vždy jedinečné. To proto, že každé vchodové dveře vyrábíme na míru přesně podle vašeho zadání. Vyberete si z pěti systémů hliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří. Nejprve si zvolíte, zda máte zájem o celoplošné dveřní křídlo nebo o dveře se skleněným výřezem, a dál vybíráte boční díly, kliky, nadsvětlíky, barvy a další.

  Vstupní dveře Internorm se pyšní tím, že splňují maximální požadavky na bezpečnost a tepelnou či zvukovou izolaci. Vstupní dveře dodáváme hliníkové nebo dřevohliníkové. Dál si zvolíte elektromotorické ovládání pomocí otisku prstu nebo klávesnici pro zadání kódu.

  Hliníkové vstupní dveře

  Hliníkové vstupní dveře Internorm nabídnou perfektní ochranu před vloupáním, kterou spojí s nádherným designem. Bezpečnost zajišťuje pětibodové závorování od výrobce KFV. Podle své představy si můžete zvolit barvu, kliky a skla. Uvnitř dveří se skrývají další vrstvy, jejichž úkolem je zajistit co nejvyšší tepelnou a zvukovou izolaci.

  Co člověk to jiný vkus. Domy jsou různé a každý má svůj individuální styl. Z toho důvodu nesmíme podceňovat roli vchodových dveří, které zásadním způsobem určují výsledný charakter. Kromě toho působí hliníkové dveře elegantně a hodnotně. Pyšní se dlouhou životností, jednoduché údržbě a odolávají častému výraznému namáhání.

  Dřevohliníkové vstupní dveře

  Dřevo patří ke klasickým materiálům, ze kterého se dveře vyrábí, a to proto, že působí útulně, vytváří příjemnou atmosféru a hřejivý pocit. Všechna tato kritéria jsou při výběru dveří důležitá, protože právě při vstupu do domu je příjemný pocit vytvářený dřevěnými dveřmi velice důležitý.

  Nesmíme ale opomenout skvělou tepelnou izolaci, díky které zapomenete na vysoké náklady za vytápění kvůli tepelným ztrátám. Kombinace dřeva, hliníku a termopěny zajistí dřevohliníkovým dveřím Internorm skvělé hodnoty tepelné izolace Uw a skvělou protihlukovou ochranu. Hliníkový plášť chrání před povětrnostními vlivy a to zaručuje dřevohliníkovým dveřím prakticky neomezenou životnost.

  Níže mrkněte na široký výběr vstupních dveří, a nezapomeňte se podívat i na interiérové dveře.

  Zobrazit více

  dveře
 • Zdvižné posuvné dveře

  Čím dál oblíbenějšími se stávají prosklené stěny, které se po letmém pohybu rozplynou a spojí váš dům s přírodou okolo něj. Prosvětlený interiér pohladí po duši vás i vaše blízké a hranice domova se posunou o kus dál.

  Zážitku z pocitu neomezeného prostoru a volnému výhledu ven z útulného domu se jen tak něco nevyrovná. Právě tohoto každodenního zážitku dosáhnete použitím zdvižně posuvných dveří.

  Příroda na dosah ruky

  Zdvižně posuvné dveře Internorm se vyznačují jednoduchou manipulací a vyšší komfort zajišťují i nízké prahy. Můžete si vybrat, jaký materiál je pro vás nejvhodnější. Internorm vyrábí zdvižně posuvné dveře plastové, plasthliníkové a dřevohliníkové. Umíme zasklít i velké rozměry s Panorama HX 300.

  Rozvíjíme trendy moderní architektury a realizujeme je v nejvyšší kvalitě. Proto si můžete pro váš domov zvolit okna bez rámů, pevné zasklení, celoprosklené rohy, panoramatická okna, prostorné zdvižně posuvné dveře a další. Vhodnou kombinací těchto prvků zrealizujete své představy a sny o maximální otevřenosti domu okolní přírodě.

  Díky použitému trojsklu se vám zdvižně posuvné dveře Internorm zalíbí i ve dnech, kdy není úplně hezky, a to díky skvělé tepelné izolaci. Ta je natolik kvalitní, že jsou dveře vhodné pro nízkoenergetické i pasivní domy.

  Kontaktujte nás a společně zjistíme, jak vám můžeme pomoci.

  Internorm - katalog oken a dveri 2020 Internorm - katalog oken a dveri 2020 Internorm - katalog oken a dveri 2020 Internorm - katalog oken a dveri 2020

 • Interiérové dveře

  Interiérové dveře doplňují interiér každého domova a ovlivňují jeho celkový vzhled. Z toho důvodu je důležité věnovat pozornost vhodnému výběru. A proto u nás můžete vybírat dveře do nejrůznějších stylů interiéru. Zvolíte si celkový design dveří, povrchovou úpravu, barvu, typ prosklení i otvírání. Pokud vybíráte styl interiérových dveří, nezapomeňte ani na vstupní dveře.

  Například povrch dveří do interiéru může být dýhovaný, lakovaný, potažený fólií, nejrůznějšími typy odolného laminátu v nepřeberných odstínech barev a designů a nabídneme i 3D povrch s nádhernou iluzí dřeva.

  U nás si vyberete klasické otočné a posuvné dveře, falcové i bezfalcové dveře. Poslední jmenované dveře jsou čím dál populárnější díky svému elegantnímu řešení. Po zavření do zárubně vytvoří dveřní křídlo rovinu s obložkou.

  Dveře Sande

  Sande

  Interiérové dveře Sande vyrábíme z kvalitního dřeva a dáváme si záležet na elegantním provedení. Během výroby se neustále držíme zásad ochrany životního prostředí. Z kombinace moderních technologií a řemeslné zručnosti vznikají praktické, estetické a ekologické výrobky. Ty pak v domovech dotváří útulnou a příjemnou atmosféru.

  Mezi produkty značky Sande objevíte moderní, tradiční, reprezentativní i praktické modely. Jsme otevřeni vašim požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci, funkčnost a bezpečnost. Vnitřní dveře Sande v dýhovaném provedení jsou jedinečné. Tu jedinečnost jsme přenesli i do umělých materiálů jako jsou CPL a fólie. Zde se používá povrch CPL melamin, který se vyznačuje hlubokou 3D strukturou.

  Katalogy Sande ke stažení

  Dveře Dextüra

  dextura

  V celé Evropě platí dveře značky Dextüra za vysoce kvalitní produkt. Dextüra už padesát let vyrábí interiérové dveře s bílým superlakem. Tento Superlak EPC je šetrný k životnímu prostředí, protože neobsahuje žádná rozpouštědla a při výrobě nedochází k emisím.

  Superlak EPC byl původně navržen pro automobilový a letecký průmysl. Je vysoce odolný proti mechanickému poškození, a proto ho neponičíte nárazy nebo škrábanci od klíčů. Na barevnou stálost laku bílých dveří Dextüra se poskytuje desetiletá záruka.

  Vnitřní dveře Dextüra vždy působí čistým a elegantním dojmem, ať už jsou prosklené nebo s frézováním. Interiér je díky nim najednou světlejší a působí sjednoceným dojmem. Dveře krásně pasují téměř ke každému typu podlahy. Navíc lze všechny dveřní modely značky Dextüra kombinovat.

  Vyberte si interiérové dveře, které se do vašeho domova hodí nejvíce.

  Katalogy Dextura ke stažení:


Hliníkové vstupní dveře

Hliníkové vstupní dveře Internorm zajišťují skvělou ochranu před vloupáním a současně skvěle vypadají. Dveře si můžete vybrat z široké palety modelů a zvolit si k nim barvu, kliky i skla. Uvnitř dveří je několik vrstev zajišťujících co nejvyšší tepelnou a zvukovou izolaci.

Dřevohliníkové vstupní dveře

Dřevo je jako materiál pro dveře jednoduše nezaměnitelné a působí příjemně a útulně. Dřevohliníkové vstupní dveře navíc díky kombinaci dřeva a hliníku dosahují skvělé tepelné a zvukové izolace. Vnější hliníkový plášť dveřím dává dlouhou životnost.

Interiérové dveře

Vyberete si u nás i interiérové dveře hodící se do všech stylů interiérů. Můžete si zvolit takový design dveří, který je vašemu srdci nejblíže. Pak jen vyberete barvu, povrchovou úpravu, typ prosklení a způsob otevírání. Jen z tohoto výčtu je jasné, že každé naše dveře jsou prostě jedinečné.

Nabízíme vám interiérové dveře značky Sande a Dextüra. Interiérové dveře značky Sande se vyznačují otevřeností požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci a bezpečnost. Dveře značky Dextüra jsou známé pro svůj Superlak EPC , který je šetrný k životnímu prostředí. Lak je velmi odolný proti mechanickému poškození a na jeho barevnou stálost dostanete desetiletou záruku.

Zdvižně posuvné dveře

Získejte pocit neomezeného prostoru. Použitím zdvižně posuvných dveří propojíte svůj dům s okolní přírodou a neobyčejně prosvětlíte interiér. Ničím neomezený výhled ven si okamžitě zamilujete.

Spojením jednoduché manipulace a nízkých prahů se dosáhne vysokého komfortu. Vybrat si můžete z plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových zdvižně posuvných dveří. Dokážeme zasklít i velké rozměry.

V naší široké paletě produktů si určitě vyberete. Zjistěte, jaké dveře váš domov ozdobí.