Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Dveře > Interiérové dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře doplňují interiér každého domova a ovlivňují jeho celkový vzhled. Z toho důvodu je důležité věnovat pozornost vhodnému výběru. A proto u nás můžete vybírat dveře do nejrůznějších stylů interiéru. Zvolíte si celkový design dveří, povrchovou úpravu, barvu, typ prosklení i otvírání. Pokud vybíráte styl interiérových dveří, nezapomeňte ani na vstupní dveře.

Například povrch dveří do interiéru může být dýhovaný, lakovaný, potažený fólií, nejrůznějšími typy odolného laminátu v nepřeberných odstínech barev a designů a nabídneme i 3D povrch s nádhernou iluzí dřeva.

U nás si vyberete klasické otočné a posuvné dveře, falcové i bezfalcové dveře. Poslední jmenované dveře jsou čím dál populárnější díky svému elegantnímu řešení. Po zavření do zárubně vytvoří dveřní křídlo rovinu s obložkou.

Dveře Sande

Sande

Interiérové dveře Sande vyrábíme z kvalitního dřeva a dáváme si záležet na elegantním provedení. Během výroby se neustále držíme zásad ochrany životního prostředí. Z kombinace moderních technologií a řemeslné zručnosti vznikají praktické, estetické a ekologické výrobky. Ty pak v domovech dotváří útulnou a příjemnou atmosféru.

Mezi produkty značky Sande objevíte moderní, tradiční, reprezentativní i praktické modely. Jsme otevřeni vašim požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci, funkčnost a bezpečnost. Vnitřní dveře Sande v dýhovaném provedení jsou jedinečné. Tu jedinečnost jsme přenesli i do umělých materiálů jako jsou CPL a fólie. Zde se používá povrch CPL melamin, který se vyznačuje hlubokou 3D strukturou.

Katalogy Sande ke stažení

Dveře Dextüra

dextura

V celé Evropě platí dveře značky Dextüra za vysoce kvalitní produkt. Dextüra už padesát let vyrábí interiérové dveře s bílým superlakem. Tento Superlak EPC je šetrný k životnímu prostředí, protože neobsahuje žádná rozpouštědla a při výrobě nedochází k emisím.

Superlak EPC byl původně navržen pro automobilový a letecký průmysl. Je vysoce odolný proti mechanickému poškození, a proto ho neponičíte nárazy nebo škrábanci od klíčů. Na barevnou stálost laku bílých dveří Dextüra se poskytuje desetiletá záruka.

Vnitřní dveře Dextüra vždy působí čistým a elegantním dojmem, ať už jsou prosklené nebo s frézováním. Interiér je díky nim najednou světlejší a působí sjednoceným dojmem. Dveře krásně pasují téměř ke každému typu podlahy. Navíc lze všechny dveřní modely značky Dextüra kombinovat.

Vyberte si interiérové dveře, které se do vašeho domova hodí nejvíce.

Katalogy Dextura ke stažení: