Drobečková navigace

Úvod > Dveře > Interiérové dveře

Interiérové dveře

Dveře dělají domov

Máme dveře pro každý vkus. jejich výběr je důležitým rozhodnutím, který ovlivní vzhled interiéru.

Vybírat můžete dveře do různých interiérů, můžete si zvolit design dveří, povrchovou úpravu, barvu, typ prosklení, typ otevírání.

Povrch dveří může být klasický dýhovaný, lakovaný, potažený fólií , různými typy odolného laminátu v široké nabídce barev a designů včetně 3D povrchu s dokonalou iluzí dřevěného povrchu.

V naší nabídce interiérových dveří naleznete dveře klasické otočné nebo posuvné, i bezfalcové.

Dveře Sande, z lásky ke dřevu a životu

Sande

Interiérové dveře sande jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a vyznačují se elegantním provedením. Při výrobě usilujeme o ododržování globálních zásad ochrany životního prostředí. Praktické, estetické a ekologické výrobky představují kombinaci nejmodernějších technologií a řemeselné zručnosti, která si klade za cíl vytvořit útulný domov.

Nabízíme dveře v několika modelových řadách, v různých povrchových úpravách a provedeních.

Široká škála značky SANDE nabízí moderní nebo tradiční, reprezentativní a praktické modely. Značka SANDE je otevřená Vašim požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci, funkčnost a bezpečnost. SANDE dveře v dýhovaném provedení jsou originálem. Tuto jedinečnost jsme přenesli také do umělých materiálů (CPL a fólie). Mají mimo jiné povrch CPL melamin, povrch s hlubokou 3D strukturou.

Katalogy Sande ke stažení

Dveře Dextura, dveře pro Vás

dextura

Dveře značky Dextura jsou v Evropě synonymem kvality. Dextura je bílý lak. Přesně řečeno Superlak EPC. Lak šetrný k životnímu prostředí, bez rozpouštědel a bez emisí při výrobě.

Na dveře je nanesen Superlak EPC, který byl původně vyvinut pro automobilový a letecký průmysl. Je velmi  odolný proti mechanickému poškození. Nevadí mu  nárazy ani škrábání klíči. Na barevnou stálost laku bílých dveří DEXTÜRA je poskytována záruka 10 let.

Ať jsou prosklené nebo mají frézování, vždy jsou elegantní a působí neuvěřitelně čistým dojmem. Interiér prosvětlí, sjednotí a vytvoří s téměř každou podlahou dokonalý celek. Všechny dveřní modely od Dextüra se nechají mezi sebou kombinovat.

Katalogy Dextura ke stažení: