Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Dveře

Dveře

Stylové domovní dveře zaujmou svou elegancí

Domovní dveře Internorm vyrobíme na míru přesně tak, jak si je budete přát. Proto jsou každé naše dveře unikát. Vyberete si z pěti systémů celohliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří o mnoha modelech. Domovní dveře si díky tomu vytvoříte přesně tak, jak se vám budou líbit.

Na kvalitní zpracování a montáž bezpečnostních závor klademe velký důraz, přestože nejde o klasické bezpečnostní dveře. Přesto díky kvalitnímu systému závorování obdržely atestaci stupně RC2, což značí vynikající ochranu před vloupáním.


 • Vstupní dveře

  Vchodové dveře Internorm jsou vždy jedinečné. To proto, že každé vchodové dveře vyrábíme na míru přesně podle vašeho zadání. Vyberete si z pěti systémů hliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří. Nejprve si zvolíte, zda máte zájem o celoplošné dveřní křídlo nebo o dveře se skleněným výřezem, a dál vybíráte boční díly, kliky, nadsvětlíky, barvy a další.

  Vstupní dveře Internorm se pyšní tím, že splňují maximální požadavky na bezpečnost a tepelnou či zvukovou izolaci. Vstupní dveře dodáváme hliníkové nebo dřevohliníkové. Dál si zvolíte elektromotorické ovládání pomocí otisku prstu nebo klávesnici pro zadání kódu.

  Hliníkové vstupní dveře

  Hliníkové vstupní dveře Internorm nabídnou perfektní ochranu před vloupáním, kterou spojí s nádherným designem. Bezpečnost zajišťuje pětibodové závorování od výrobce KFV. Podle své představy si můžete zvolit barvu, kliky a skla. Uvnitř dveří se skrývají další vrstvy, jejichž úkolem je zajistit co nejvyšší tepelnou a zvukovou izolaci.

  Co člověk to jiný vkus. Domy jsou různé a každý má svůj individuální styl. Z toho důvodu nesmíme podceňovat roli vchodových dveří, které zásadním způsobem určují výsledný charakter. Kromě toho působí hliníkové dveře elegantně a hodnotně. Pyšní se dlouhou životností, jednoduché údržbě a odolávají častému výraznému namáhání.

  Dřevohliníkové vstupní dveře

  Dřevo patří ke klasickým materiálům, ze kterého se dveře vyrábí, a to proto, že působí útulně, vytváří příjemnou atmosféru a hřejivý pocit. Všechna tato kritéria jsou při výběru dveří důležitá, protože právě při vstupu do domu je příjemný pocit vytvářený dřevěnými dveřmi velice důležitý.

  Nesmíme ale opomenout skvělou tepelnou izolaci, díky které zapomenete na vysoké náklady za vytápění kvůli tepelným ztrátám. Kombinace dřeva, hliníku a termopěny zajistí dřevohliníkovým dveřím Internorm skvělé hodnoty tepelné izolace Uw a skvělou protihlukovou ochranu. Hliníkový plášť chrání před povětrnostními vlivy a to zaručuje dřevohliníkovým dveřím prakticky neomezenou životnost.

  Níže mrkněte na široký výběr vstupních dveří, a nezapomeňte se podívat i na interiérové dveře.

  Zobrazit více

  dveře
 • Zdvižné posuvné dveře

  Čím dál oblíbenějšími se stávají prosklené stěny, které se po letmém pohybu rozplynou a spojí váš dům s přírodou okolo něj. Prosvětlený interiér pohladí po duši vás i vaše blízké a hranice domova se posunou o kus dál.

  Zážitku z pocitu neomezeného prostoru a volnému výhledu ven z útulného domu se jen tak něco nevyrovná. Právě tohoto každodenního zážitku dosáhnete použitím zdvižně posuvných dveří.

  Příroda na dosah ruky

  Zdvižně posuvné dveře Internorm se vyznačují jednoduchou manipulací a vyšší komfort zajišťují i nízké prahy. Můžete si vybrat, jaký materiál je pro vás nejvhodnější. Internorm vyrábí zdvižně posuvné dveře plastové, plasthliníkové a dřevohliníkové. Umíme zasklít i velké rozměry s Panorama HX 300.

  Rozvíjíme trendy moderní architektury a realizujeme je v nejvyšší kvalitě. Proto si můžete pro váš domov zvolit okna bez rámů, pevné zasklení, celoprosklené rohy, panoramatická okna, prostorné zdvižně posuvné dveře a další. Vhodnou kombinací těchto prvků zrealizujete své představy a sny o maximální otevřenosti domu okolní přírodě.

  Díky použitému trojsklu se vám zdvižně posuvné dveře Internorm zalíbí i ve dnech, kdy není úplně hezky, a to díky skvělé tepelné izolaci. Ta je natolik kvalitní, že jsou dveře vhodné pro nízkoenergetické i pasivní domy.

  Kontaktujte nás a společně zjistíme, jak vám můžeme pomoci.

  Internorm - katalog oken a dveri 2020 Internorm - katalog oken a dveri 2020 Internorm - katalog oken a dveri 2020 Internorm - katalog oken a dveri 2020

 • Interiérové dveře

  Interiérové dveře doplňují interiér každého domova a ovlivňují jeho celkový vzhled. Z toho důvodu je důležité věnovat pozornost vhodnému výběru. A proto u nás můžete vybírat dveře do nejrůznějších stylů interiéru. Zvolíte si celkový design dveří, povrchovou úpravu, barvu, typ prosklení i otvírání. Pokud vybíráte styl interiérových dveří, nezapomeňte ani na vstupní dveře.

  Například povrch dveří do interiéru může být dýhovaný, lakovaný, potažený fólií, nejrůznějšími typy odolného laminátu v nepřeberných odstínech barev a designů a nabídneme i 3D povrch s nádhernou iluzí dřeva.

  U nás si vyberete klasické otočné a posuvné dveře, falcové i bezfalcové dveře. Poslední jmenované dveře jsou čím dál populárnější díky svému elegantnímu řešení. Po zavření do zárubně vytvoří dveřní křídlo rovinu s obložkou.

  Dveře Sande

  Sande

  Interiérové dveře Sande vyrábíme z kvalitního dřeva a dáváme si záležet na elegantním provedení. Během výroby se neustále držíme zásad ochrany životního prostředí. Z kombinace moderních technologií a řemeslné zručnosti vznikají praktické, estetické a ekologické výrobky. Ty pak v domovech dotváří útulnou a příjemnou atmosféru.

  Mezi produkty značky Sande objevíte moderní, tradiční, reprezentativní i praktické modely. Jsme otevřeni vašim požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci, funkčnost a bezpečnost. Vnitřní dveře Sande v dýhovaném provedení jsou jedinečné. Tu jedinečnost jsme přenesli i do umělých materiálů jako jsou CPL a fólie. Zde se používá povrch CPL melamin, který se vyznačuje hlubokou 3D strukturou.

  Katalogy Sande ke stažení

  Dveře Dextüra

  dextura

  V celé Evropě platí dveře značky Dextüra za vysoce kvalitní produkt. Dextüra už padesát let vyrábí interiérové dveře s bílým superlakem. Tento Superlak EPC je šetrný k životnímu prostředí, protože neobsahuje žádná rozpouštědla a při výrobě nedochází k emisím.

  Superlak EPC byl původně navržen pro automobilový a letecký průmysl. Je vysoce odolný proti mechanickému poškození, a proto ho neponičíte nárazy nebo škrábanci od klíčů. Na barevnou stálost laku bílých dveří Dextüra se poskytuje desetiletá záruka.

  Vnitřní dveře Dextüra vždy působí čistým a elegantním dojmem, ať už jsou prosklené nebo s frézováním. Interiér je díky nim najednou světlejší a působí sjednoceným dojmem. Dveře krásně pasují téměř ke každému typu podlahy. Navíc lze všechny dveřní modely značky Dextüra kombinovat.

  Vyberte si interiérové dveře, které se do vašeho domova hodí nejvíce.

  Katalogy Dextura ke stažení:

 • Technologie

  Moderní okna - revoluční technologie

  Výzkumné a vývojové oddělení Internorm vytváří stále nové produkty a technologie, abychom Vám mohli nabídnout ještě vyšší komfort a bezpečí. Pod tímto zvučným názvem "I-tec" objevíte řadu revolučních a na trhu směr určujících inovací v oblasti oken a dveří.


  233x258_ItecSecure.jpgI-tec Secure

  Závorování I-tec Secure znemožňuje vypáčení okna. Tento patent nemá mezi okny konkurenci a je již integrován do plastových, resp. plasthliníkových oken KF 520. Integrované klapky se při závorování vysunou na všech stranách do vnitřku rámu, a zajistí tak maximální bezpečí před vloupáním – dokonce až do třídy RC3.

  Výhody pro vás:

  Bezpečnostní třída RC2 již ve standardu
  Bezpečnost je možná do RC3
  Zavírací díly jsou téměř zcela integrované do rámu, což usnadňuje čištění
  Nízká pohledová výška plastového a plasthliníkového okna KF 520 umožňuje větší prosvětlení


  I-tec_Core_360x400.jpgI-tec Core

  V podobě nového systému I-tec Core jsme do jádra dřevohliníkového okna HF 410 zabudovali tenké sklížené vrstvy dřeva, které se takto běžně používají pouze
  u vysoce stabilních stropních trámů a nosníků.

  Výhody pro Vás:

  sklížené vrstvy dřeva zajišťují mimořádnou nosnost a umožňují vyrábět okna velkých rozměrů
  jsou podstatně odolnější vůči vlhkosti, snesou vyšší zátěž a jsou vysloveně pevné
  díky pestré paletě barev a druhů dřeva můžete dřevohliníková okna HF 410 barevně sladit s Vaším interiérem
  úzké pohledové šířky zajišťují více světla


  I-tec_tesneni_400x360.jpgI-tec stínění

  Všechny systémy zdvojených oken Internorm lze vybavit I-tec stíněním. Díky fotovoltaickému modulu a akumulátoru funguje tato ochrana proti slunci
  bez externího zdroje elektrického proudu.

  Výhody pro Vás:

  inteligentní automatický režim umožňuje díky identifikaci dne/noci otevírání/zavírání žaluzií bez Vašeho zásahu
  díky měření intenzity dopadajících slunečních paprsků a teploty se snižuje přehřívání místností
  ovládat lze současně několik druhů žaluzií, faltstór resp. Duett®
  nevznikají žádné náklady na energii
  není nutná instalace a není nutné vysekávat drážky do zdiva
  stínění se nachází přímo mezi tabulemi skla


  I-tec_vetrani_400x360.jpgI-tec větrání

  S I-tec větráním jsou interiéry větrány dle potřeb, komfortně a bez energetických ztrát. Větrání je integrováno v okně, a lze ho proto bez problémů instalovat
  i v případě rekonstrukcí.

  Výhody pro Vás:

  čerstvý vzduch bez velkých tepelných ztrát a průvanu
  čerstvý vzduch bez prachu a plísní
  každou místnost lze větrat individuálně a podle potřeby
  větrání je již integrované v okně – kvůli větrání proto není nutné okno otevírat a Vy budete ve větším bezpečí
  pohodlné ovládání pomocí inteligentního řízení domu I-tec SmartWindow


  I-tec SmartWindow.jpgI-tec SmartWindow

  Inteligentní řízení domu I-tec SmartWindow umožňuje snadnou a pohodlnou obsluhu větrání a stínění prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Je jedno, jestli jste právě doma, nebo venku.

  Výhody pro Vás:

  pohodlné ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace
  mobilní ovládání I-tec větrání, I-tec stínění, stínicí techniky a otvírání nadsvětlíků
  kontrola otevření oken
  individuální nastavení – přesně podle Vašich potřeb a přání
  snadno rozšiřitelné


  I-tec Insulation.jpgI-tec Insulation

  Izolace I-tec Insulation se v podobě granulátu pod tlakem vtlačuje do vnitřku rámu plasthliníkových oken KF 410 a KV 440.

  Výhody pro Vás:

  dokonalé vyplnění dutých komor díky granulátu
  lepší tepelná ochrana


  I-tec zasklení.jpgI-tec zasklení

  Mnohé okenní tabule jsou s rámem spojeny pouze na několika bodech. My Vám nabízíme I-tec zasklení pro celoobvodovou fixaci, a to sériově.

  Výhody pro Vás:

  perfektní stabilita
  optimální tepelná a zvuková izolace
  zvýšená bezpečnost proti vloupání
  zaručená funkční schopnost okna


Hliníkové vstupní dveře

Hliníkové vstupní dveře Internorm zajišťují skvělou ochranu před vloupáním a současně skvěle vypadají. Dveře si můžete vybrat z široké palety modelů a zvolit si k nim barvu, kliky i skla. Uvnitř dveří je několik vrstev zajišťujících co nejvyšší tepelnou a zvukovou izolaci.

Dřevohliníkové vstupní dveře

Dřevo je jako materiál pro dveře jednoduše nezaměnitelné a působí příjemně a útulně. Dřevohliníkové vstupní dveře navíc díky kombinaci dřeva a hliníku dosahují skvělé tepelné a zvukové izolace. Vnější hliníkový plášť dveřím dává dlouhou životnost.

Interiérové dveře

Vyberete si u nás i interiérové dveře hodící se do všech stylů interiérů. Můžete si zvolit takový design dveří, který je vašemu srdci nejblíže. Pak jen vyberete barvu, povrchovou úpravu, typ prosklení a způsob otevírání. Jen z tohoto výčtu je jasné, že každé naše dveře jsou prostě jedinečné.

Nabízíme vám interiérové dveře značky Sande a Dextüra. Interiérové dveře značky Sande se vyznačují otevřeností požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci a bezpečnost. Dveře značky Dextüra jsou známé pro svůj Superlak EPC , který je šetrný k životnímu prostředí. Lak je velmi odolný proti mechanickému poškození a na jeho barevnou stálost dostanete desetiletou záruku.

Zdvižně posuvné dveře

Získejte pocit neomezeného prostoru. Použitím zdvižně posuvných dveří propojíte svůj dům s okolní přírodou a neobyčejně prosvětlíte interiér. Ničím neomezený výhled ven si okamžitě zamilujete.

Spojením jednoduché manipulace a nízkých prahů se dosáhne vysokého komfortu. Vybrat si můžete z plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových zdvižně posuvných dveří. Dokážeme zasklít i velké rozměry.

V naší široké paletě produktů si určitě vyberete. Zjistěte, jaké dveře váš domov ozdobí.