Drobečková navigace

Úvod > Okna > Plastová okna

Plastová okna

Plast je příznivý materiál - výhodný cenově,vyznačuje se snadnou údržbou, odolností, rezistentností vůči vlhkosti a má nízkou tepelnou vodivost. Proto se využívá i při výrobě oken. Vznikají tak kvalitní plastová okna. Plastová okna od Internormu, díky svému širokému výběru stylů, se snadno přizbůsobí potřebám vaší realizaci.

Výběr barev a tvarů plastových oken je velmi rozsáhlý. Vybírat můžete okna s gotickým či půlkruhovým obloukem, okna velká, malá, čtvercová i obdelníková, i bezrámová zasklení. Plastová okna od Internormu mají revoluční I-tec zasklení, tzn.: tabule skla je přilepená k okennímu křídlu po celém obvodu.

Díky tomu mají tato plastová okna nesrovnatelné vlastnosti - vynikající funkčnost, lepší stabilita, velká životnost, díky nízké tepelné vodivosti nejlepší tepelná i zvuková izolace. V neposlední řadě je to i snadná údržba a lepší ochrana proti vloupáními.

Zobrazit více

plastová okna

Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 7 položek
 • KF 310 Ambiente

  Ať už se jedná o plastové okno v klasické bílé barvě nebo s ochranným předsazeným hliníkovým pláštěm, zaoblené hrany křídel a rámů jsou zárukou harmonického a estetického vzhledu.

  Style
  Ambiente

 • KF 310 Home Soft

  Díky konstrukční hloubce 71 mm patří toto okno k velmi štíhlým oknům. Zaoblené hrany křídel a rámů skvěle ladí s designovým stylem home soft.

  Style
  Home Soft

 • KF 320 Studio

  Díky inovativnímu skleněnému křídlu vytváří KF 320 dojem pevného zasklení, přestože zůstává otvíratelným oknem.

  Style
  Studio

 • KF 410 Ambiente

  Zaoblené hrany rámů a křídel vytvářejí harmonické prostředí nejen v případě bílých plastových oken, ale i u oken s předsazeným hliníkovým pláštěm.

  Style
  Ambiente

 • KF 410 Home Pure

  Ať už se rozhodnete pro klasické provedení v bílém plastu nebo pro hliníkový plášť odolný vůči povětrnostním vlivům s KF 410 nemůžete udělat chybu.

  Style
  Home Pure

 • KF 410 Home Soft

  Plastová okna v bílém provedení patří v designovém stylu home soft ke klasice. S předsazeným hliníkovým pláštěm mohou být tato okna ovšem provedena i v jiných barvách.

  Style
  Home Soft

 • KF 520 Studio

  Nové okno KF 520 kombinuje inovativní design s technickým know-how. Díky jeho skleněnému vzhledu není okenní křídlo zvenku viditelné a nelze jej opticky odlišit od pevného zasklení.

  Style
  Studio

Zobrazeno 7 položek