Drobečková navigace

Úvod > Okna > Zdvojená okna

Zdvojená okna

Zdvojená okna od Internormu jsou unikátní na trhu. Neboť stínící technika a ochrana proti nechtěným pohledům je integrovaná mezi okenními tabulemi.

To je nejen velká výhoda při čištění, protože sklo chrání žaluzie před větrem, znečištěním a vlivy povětrnostními. Při rekonstrukcích budov a fasád, na které není možné umístit venkovní rolety, se nemusíte vzdát stínící techniky.

Zdvojená okna Internorm se dodávají z materiálů:

Dřevohliník
Plasthliník

Ze stínící techniky můžete volit mezi lamelovými žaluziemi, skládanými žaluziemi nebo neprůhlednými žaluziemi Duette®.

Zdvojená okna Internorm mohou být navíc vybavena stíněním I-tec. Pomocí solárního modulu a akumulátoru lze stínící techniku ovládat bez externího zdroje elektrického proudu. Aplikace I-tec Smart Window umožňuje ovládat stínící techniku pohodlně z tabletu nebo z chytrého telefonu.

4násobná ochrana v jednom okně

Zdvojená okna Internorm v sobě spojují hned čtyři výhody:

Stínicí technika

Volit můžete mezi lamelovými žaluziemi, skládanými žaluziemi nebo neprůhlednými žaluziemi Duette®. Ty jsou umístěny mezi tabulemi skla. Proto nejsou nutné další stavební úpravy. Žaluzie neskýtají optimální stínění pouze v uzavřeném stavu, ale nastavení sklonu lamel umožňuje přesné dávkování dopadajícího světla.

Ochrana před pohledy zvenčí

Lamelové a skládané žaluzie Vás ochrání před nežádoucími pohledy. Vynikající ochranu před pohledy zvenčí Vám však také zajistí žaluzie Duette®. Hliníková vrstva těchto dvojitých skládaných žaluzií téměř nepropouští světlo, a tak umožňuje dokonalé zatemnění.

Tepelná ochrana

Tepelná izolace integrovaná v rámu okna zajišťuje vynikající hodnoty U. Plasthliníková zdvojená okna KV 440 díky tomu dosahují hodnotu UW až 0,64 W/(m2K). Dřevohliníková zdvojená okna HV 350 dosahují dokonce hodnotu UW až 0,60 W/(m2K).

Akustická ochrana

Zvukotěsná okna jsou velmi důležitá zejména v blízkosti komunikací s intenzivním provozem. Také v této oblasti jsou zdvojená okna Internorm nedostižná. KV 440 dosahuje hodnotu vzduchové neprůzvučnosti až 45 dB, HV 350 dokonce až 47 dB.

Plasthliníkové zdvojené okno KV 440

Nejenom integrovaná stínící technika a ovládání energeticky nezávislého stínění I-tec činí z tohoto okna mimořádný produkt. Také integrování větrání I-tec je možné. Přitom je okenní rám osazen větráním, které lze individuálně ovládat pro každou místnost podle potřeby. To je hlavní výhoda oproti centrální domovní vzduchotechnice.

Plasthliníkové zdvojené okno KV 440 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými okny Internorm. KV 440 se dodává ve čtyřech různých designových stylech – od plochých až po tvarované. Vyberte si svého favorita!

Plasthliníkové zdvojené okno KV 350

Přestože je stínicí technika integrovaná v okně mezi tabulemi skla, je KV 350 pořád ještě subtilním oknem. Konstrukční hloubka 74 mm činí toto zdvojené okno stále ještě dostatečně subtilní, aby bylo vhodné pro téměř každou stavební situaci. Jasná výhoda právě při rekonstrukcích.

Plasthliníkové zdvojené okno KV 350 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými okny Internorm. KV 350 se dodává ve dvou různých designových stylech – od rovných až po tvarované linie. Vyberte si svůj oblíbený design!

Dřevohliníkové zdvojené okno HV 450

Dřevo přináší do Vašeho obydlí přirozenost a pohodlí. Aby však dřevo zůstalo chráněno před působením povětrnostních vlivů, je vnější strana u zdvojeného okna
HV 450 chráněna hliníkovým profilem. Hliníkové krytí lze lakovat různými barevnými odstíny. Mezi skleněnými tabulemi je instalovaná stínicí technika, která je rovněž chráněna před větrem a povětrnostními vlivy. K vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem přispívá vysoce účinná termopěna aplikovaná mezi dřevem a hliníkovým pláštěm.

Dřevohliníkové zdvojené okno HV 450 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými zdvojenými okny Internorm. HV 450 se dodává ve čtyřech různých designových stylech. Zvolte vhodné provedení pro dům Vašich snů!

Zobrazit více

csm_Tausendsassa_Pvc_a26abcf7cf.jpg

Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 7 položek
Zobrazeno 7 položek