Drobečková navigace

Úvod > Okna

Okna

Jsme obchodnim partnerm Internorm od roku 2005.


 • Plastová okna

  Plast je příznivý materiál - výhodný cenově,vyznačuje se snadnou údržbou, odolností, rezistentností vůči vlhkosti a má nízkou tepelnou vodivost. Proto se využívá i při výrobě oken. Vznikají tak kvalitní plastová okna. Plastová okna od Internormu, díky svému širokému výběru stylů, se snadno přizbůsobí potřebám vaší realizaci.

  Výběr barev a tvarů plastových oken je velmi rozsáhlý. Vybírat můžete okna s gotickým či půlkruhovým obloukem, okna velká, malá, čtvercová i obdelníková, i bezrámová zasklení. Plastová okna od Internormu mají revoluční I-tec zasklení, tzn.: tabule skla je přilepená k okennímu křídlu po celém obvodu.

  Díky tomu mají tato plastová okna nesrovnatelné vlastnosti - vynikající funkčnost, lepší stabilita, velká životnost, díky nízké tepelné vodivosti nejlepší tepelná i zvuková izolace. V neposlední řadě je to i snadná údržba a lepší ochrana proti vloupáními.

  Zobrazit více

  plastová okna
 • Plasthliníková okna

  Plasthliníková okna Vám nabídneme přesně na míru a v provedení podle vašeho přání. Sami si zvolíte velikost, barvu i tvar oken, typ kování, bezpečnostní provedení i stínící techniku.

  Umíme vyrobit okna otvíravá, otvíravě sklopná nebo jen sklopná.Také nabízíme pevná zasklení, balkonové a terasové dveře, velkoplošná zasklení,odstavněposuvné dveře a zdvižněposuvné dveře.

  Hliníkové opláštění chrání samotný plastový profil před povětrnostními či chemickými vlivy venkovního prostředí, včetně ochrany před stárnutím oken vlivem slunečního záření.

  Okna plasthliníková i dřevohliníková mají zvenčí shodný design a proto je možné na jednom domě použít kombinaci plasthliníkových a dřevohliníkových oken. I při použití této kombinace oken působí dům z venku jednotně.

  Klademe velký důraz na dokonalé zpracování až do nejmenšího detailu. Okna od Internormu zajišťují vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti a ochranu proti vloupání. Svými parametry jsou vhodná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech.

  Zobrazit více

  plastová okna
 • Dřevohliníková okna

  Dřevohliníková okna si berou to nejlepší z obou použitých materiálů.

  Osobité vlastnosti a vzhled dřeva utváří příjemnou atmosféru v interiéru.

  Hliníkové opláštění chrání samotný dřevěný profil před povětrnostními či chemickými vlivy venkovního prostředí,včetně ochrany před stárnutím oken vlivem slunečního záření. Speciální pěna, která se nachází mezi dřevem a hliníkem, navíc zajišťuje výbornou tepelnou izolaci a vynikající hodnoty Uw.

  Standardně nabízíme okna vyrobená ze smrkového a modřínového dřeva, můžeme však nabídnout i jasan, dub a ořech v nejrůznějších barvách. Vaše okna si tak můžete dokonale přizpůsobit interiéru, podlahám a vnitřním dveřím.

  Okna dřevohliníková i plasthliníková mají zvenčí shodný design a proto je možné na jednom domě použít kombinaci dřevohliníkových a plasthliníkových oken. I při použití této kombinace oken působí dům z venku jednotně. Svými parametry jsou vhodná pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech.

  Zobrazit více

  plastová okna
 • Zdvojená okna

  Zdvojená okna od Internormu jsou unikátní na trhu. Neboť stínící technika a ochrana proti nechtěným pohledům je integrovaná mezi okenními tabulemi.

  To je nejen velká výhoda při čištění, protože sklo chrání žaluzie před větrem, znečištěním a vlivy povětrnostními. Při rekonstrukcích budov a fasád, na které není možné umístit venkovní rolety, se nemusíte vzdát stínící techniky.

  Zdvojená okna Internorm se dodávají z materiálů:

  Dřevohliník
  Plasthliník

  Ze stínící techniky můžete volit mezi lamelovými žaluziemi, skládanými žaluziemi nebo neprůhlednými žaluziemi Duette®.

  Zdvojená okna Internorm mohou být navíc vybavena stíněním I-tec. Pomocí solárního modulu a akumulátoru lze stínící techniku ovládat bez externího zdroje elektrického proudu. Aplikace I-tec Smart Window umožňuje ovládat stínící techniku pohodlně z tabletu nebo z chytrého telefonu.

  4násobná ochrana v jednom okně

  Zdvojená okna Internorm v sobě spojují hned čtyři výhody:

  Stínicí technika

  Volit můžete mezi lamelovými žaluziemi, skládanými žaluziemi nebo neprůhlednými žaluziemi Duette®. Ty jsou umístěny mezi tabulemi skla. Proto nejsou nutné další stavební úpravy. Žaluzie neskýtají optimální stínění pouze v uzavřeném stavu, ale nastavení sklonu lamel umožňuje přesné dávkování dopadajícího světla.

  Ochrana před pohledy zvenčí

  Lamelové a skládané žaluzie Vás ochrání před nežádoucími pohledy. Vynikající ochranu před pohledy zvenčí Vám však také zajistí žaluzie Duette®. Hliníková vrstva těchto dvojitých skládaných žaluzií téměř nepropouští světlo, a tak umožňuje dokonalé zatemnění.

  Tepelná ochrana

  Tepelná izolace integrovaná v rámu okna zajišťuje vynikající hodnoty U. Plasthliníková zdvojená okna KV 440 díky tomu dosahují hodnotu UW až 0,64 W/(m2K). Dřevohliníková zdvojená okna HV 350 dosahují dokonce hodnotu UW až 0,60 W/(m2K).

  Akustická ochrana

  Zvukotěsná okna jsou velmi důležitá zejména v blízkosti komunikací s intenzivním provozem. Také v této oblasti jsou zdvojená okna Internorm nedostižná. KV 440 dosahuje hodnotu vzduchové neprůzvučnosti až 45 dB, HV 350 dokonce až 47 dB.

  Plasthliníkové zdvojené okno KV 440

  Nejenom integrovaná stínící technika a ovládání energeticky nezávislého stínění I-tec činí z tohoto okna mimořádný produkt. Také integrování větrání I-tec je možné. Přitom je okenní rám osazen větráním, které lze individuálně ovládat pro každou místnost podle potřeby. To je hlavní výhoda oproti centrální domovní vzduchotechnice.

  Plasthliníkové zdvojené okno KV 440 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými okny Internorm. KV 440 se dodává ve čtyřech různých designových stylech – od plochých až po tvarované. Vyberte si svého favorita!

  Plasthliníkové zdvojené okno KV 350

  Přestože je stínicí technika integrovaná v okně mezi tabulemi skla, je KV 350 pořád ještě subtilním oknem. Konstrukční hloubka 74 mm činí toto zdvojené okno stále ještě dostatečně subtilní, aby bylo vhodné pro téměř každou stavební situaci. Jasná výhoda právě při rekonstrukcích.

  Plasthliníkové zdvojené okno KV 350 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými okny Internorm. KV 350 se dodává ve dvou různých designových stylech – od rovných až po tvarované linie. Vyberte si svůj oblíbený design!

  Dřevohliníkové zdvojené okno HV 450

  Dřevo přináší do Vašeho obydlí přirozenost a pohodlí. Aby však dřevo zůstalo chráněno před působením povětrnostních vlivů, je vnější strana u zdvojeného okna
  HV 450 chráněna hliníkovým profilem. Hliníkové krytí lze lakovat různými barevnými odstíny. Mezi skleněnými tabulemi je instalovaná stínicí technika, která je rovněž chráněna před větrem a povětrnostními vlivy. K vynikajícím tepelně izolačním vlastnostem přispívá vysoce účinná termopěna aplikovaná mezi dřevem a hliníkovým pláštěm.

  Dřevohliníkové zdvojené okno HV 450 lze kombinovat se všemi ostatními plasthliníkovými a dřevohliníkovými zdvojenými okny Internorm. HV 450 se dodává ve čtyřech různých designových stylech. Zvolte vhodné provedení pro dům Vašich snů!

  Zobrazit více

  csm_Tausendsassa_Pvc_a26abcf7cf.jpg
 • Zdvižně posuvné dveře

  Svoboda bez omezení

  Moderní skleněná architektura probouzí zcela nové pocity. Stěny mizí jako mávnutím kouzelného proutku a interiér domu se propojuje s okolní přírodou. Internorm nabízí vedle pevného zasklení a zdvižněposuvných dveří z plastu, plasthliníku a dřevohliníku také zasklení velkých rozměrů jako Panorama HX 300.

  Prosvětlené prostory vytvářejí vhodné prostředí pro Vás i Vaši rodinu. Velké prosklené plochy rozšiřují obytný prostor za jeho reálné hranice. Vytvářejí nový, nijak neomezený zážitek z prostoru a zároveň umožňují ničím nenarušovaný výhled ven.

  Díky oknům bez rámů, pevnému zasklení, celoproskleným rohům, velkorysým zdvižněposuvným dveřím, panoramatickým oknům a speciálním řešením může Internorm nabídnout inovativní řešení pro moderní skleněnou architekturu. Kombinací těchto řešení můžete realizovat své představy o maximální otevřenosti.

  Internorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-053Internorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-054.jpgInternorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-055.jpgInternorm_katalog_oken_a_dveri_2020_21-page-056.jpg